fbpx

Piercing Legionowo

Jeśli poszukujesz godnego zaufania studia z przyjazną atmosferą, w którym wykonywany jest piercing w Legionowie, to Ravtattoo spełnia wszystkie wymagania. Czym właściwie jest piercing? Krótko mówiąc to technika zdobienia ciała kolczykami. Sam proces kolczykowania jest bardzo szybki. Samo nakłucie trwa dosłownie kilka sekund. Długość okresu gojenia się rany zależy od miejsca i rodzaju kolczykowania. Najkrótszy jest w przypadku języka (do 3 tygodni), najdłużej goją się przekłucia na pępku, sutkach i intymnych częściach ciała (nawet do 6-9 miesięcy). Najczęstszym i jednocześnie najmniej bolesnym miejscem do kolczykowania jest płatek ucha.

Piercing fajnie prezentuje się w połączeniu z tatuażem kolorowym w Legionowie lub czarno-białym – wykonanym oczywiście w Ravtattoo.

Gdzie wykonać piercing w Warszawie na Białołęce?

Zamarzył Ci się piercing w Warszawie na Białołęce? Nie marnuj swojego czasu stojąc w korkach, do nas dojedziesz szybko i bezproblemowo. Oferujemy wysokiej jakości biżuterię wykonaną ze złota, tytanu czy też stali chirurgicznej. Stawiamy na zadowolenie naszych Klientów, ale przede wszystkim również na ich bezpieczeństwo. Gwarantujemy sterylne i higieniczne warunki podczas zabiegu piercingu.

Lokalizacja naszego studia sprzyja mieszkańcom całej północnej części stolicy. Zatem zapraszamy również wszystkich na profesjonalny piercing z Warszawy z Tarchomina, Bielan czy też Bródna.

Rodzaje kolczyków do piercingu

Oferujemy duży wybór kolczyków do piercingu, między innymi:

  • tunele – z wypełnieniem lub bez, o dowolnym kształcie (najczęściej okrągłe), zastosowanie: dolna część ucha;
  • sztangi – posiadają ozdobne zakończenia, często wymagają przekłuć w dwóch miejscach, zastosowanie: ucho, pępek, sutki, język;
  • labrety – z jednej strony posiadają płaskie zakończenie, a z drugiej ozdobną końcówkę, którą można w dowolnym momencie wymienić na inną, zastosowanie: wargi, ucho;
  • podkówki – w kształcie nauszników, z dekoracyjnymi zakończeniami, zastosowanie: nos, ucho;
  • clickery – zamykane, najczęściej w kształcie koła, ale nie tylko, mogą posiadać zawieszki i inne elementy ozdobne, zastosowanie: nos, ucho;
  • banany – pręcik w kształcie łuku, zakończony z jednej lub z obu stron elementami ozdobnymi, zastosowanie: brew, nos, wargi, ucho, pępek.