fbpx

Tatuaż minimalistyczny Legionowo

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tatuażami i obawiasz się bólu, który towarzyszy podczas tatuowania, dobrym pomysłem jest tatuaż minimalistyczny w Legionowie – w naszym studiu Ravtattoo. Proste wzory i niewielkie rozmiary malunku sprawiają, że jest to idealny wybór na pierwszy tatuaż. Czas wykonania oraz okres gojenia się takiego tatuażu jest stosunkowo krótki.

Tatuaż minimalistyczny częściej wybierają kobiety niż mężczyźni. Są to zazwyczaj delikatne i subtelne dziarki, które nie rzucają się w oczy i łatwo można ukryć. Niewielkie malunki często pełnią funkcję ozdobną, np. tatuaż damski na przedramię z Legionowa może z powodzeniem imitować i zastępować biżuterię.

Symbolika ukryta w tatuażu minimalistycznym w Warszawie na Białołęce

Jeśli właśnie zastanawiasz się nad wykonaniem pierwszego tatuażu minimalistycznego w Warszawie na Białołęce, zapraszamy do naszego studia. Ravtattoo znajduje się w dogodnej lokalizacji, w oddalonym o kilka kilometrów od Białołęki Legionowie.

W tatuażach minimalistycznych ukryta jest pewna symbolika. Można wyrazić w nich swój charakter, religię czy też przywiązanie do rodziny lub swojej pasji. Niewielkie wzory posiadają niekiedy głębokie znaczenie, np. kontury szczytów górskich wyrażają zamiłowanie do gór, serce oznacza miłość, a kwiaty są symbolem delikatności i kobiecości.

W jakim miejscu wykonać tatuaż minimalistyczny w Warszawie na Tarchominie?

Ravtattoo to również idealne miejsce dla tych, którzy poszukują doświadczonych tatuatorów wykonujących tatuaż minimalistyczny w Warszawie na Tarchominie. Które części ciała najczęściej ozdabia się niewielkimi malunkami? W tym przypadku w zasadzie nie ma ograniczeń. Jeśli nie planujesz tatuowania całego ciała, to tatuaż minimalistyczny możesz zrobić zarówno na klatce piersiowej, jak i na palcu. Często niewielkimi malunkami pokrywa się obszary bardziej bolesne podczas wykonywania dziary, czyli takie, gdzie pod cienką warstwą skóry od razu znajdują się kości. Przykładem może być minimalistyczny tatuaż na żebrach damski w Warszawie na Tarchominie [https://ravtattoo.com/tatuaz-wg-czesci-ciala/na-zebrach], który wykonujemy w naszym studiu.

Tatuaż minimalistyczny damski

W naszym studiu możesz wybrać tatuaż minimalistyczny damski spośród wielu, dostępnych gotowych wzorów. Jeśli jednak żaden nie przypadnie Ci do gustu, wspólnie opracujemy Twój indywidualny projekt. Tatuaże minimalistyczne najczęściej są czarno-białe, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dziarka była kolorowa.

Wśród kobiet największym zainteresowaniem cieszą się motywy kwiatowe: róża, kwiat lotosu czy też kwiaty polne. Oryginalnym pomysłem jest tatuaż typu bransoletka. Innymi, często wybieranymi wzorami są: motyle, ptaki, serca, napisy czy też gwiazdki. Tatuaże minimalistyczne świetnie prezentują się na dłoni, stopie, nadgarstku, kostce, w okolicy ucha, z tyłu głowy. Niezwykle zmysłowym miejscem na tatuaż damski jest linia między piersiami. Wytatuowana w tym miejscu róża to propozycja pełna kobiecości i seksapilu.