fbpx

Tatuaż na głowie Legionowo

Wykonaliśmy już niejeden tatuaż na głowie w Legionowie. Jeśli zatem w Twojej głowie kołacze się myśl, aby ozdobić ją oryginalną dziarą, zapraszamy do Ravtattoo. Zanim podejmiesz decyzję o zrobieniu tatuażu na tej części ciała, możesz liczyć na naszą fachową pomoc i doradztwo. Bądźmy szczerzy, tatuaż na głowie musi być wyjątkowo przemyślany. Ciężko go ukryć, a jeszcze trudniej usunąć. Należy również przygotować się na sporą dawkę adrenaliny – tatuowanie cienkiej skóry głowy jest bardziej bolesne, niż innych części ciała. Jeśli po rozważeniu wszystkich za i przeciw podejmiesz decyzję o wykonaniu tatuażu na głowie w naszym studiu, jednego możesz być pewien – efekt będzie zwalał z nóg!

Jaki tatuaż na głowie w Warszawie na Białołęce wybrać?

Nasze studio mieści się w Legionowie. To dobra lokalizacja dla każdego, kto chciałby zrobić tatuaż na głowie w Warszawie na Białołęce. Wykonanie takiej dziary wymaga od tatuatora niezwykłej precyzji. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i sporym dorobkiem w tej dziedzinie.

W którym miejscu głowy najlepiej wykonać tatuaż? Właściwie wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Jednym z najczęściej wybieranych miejsc na tatuaż jest obszar wokół uszu. W tym miejscu ciekawie będzie prezentować się dziara z motywem kwiatowym, zwierzęcym (jaszczurka, wąż, pająk) czy też tatuaż geometryczny z Legionowa – wykonany w naszym studiu. Ciekawą propozycją jest tatuaż z tyłu głowy. Jest to opcja często wybierana przez panie, ponieważ umożliwia jednoczesne wyeksponowanie tatuażu oraz zachowanie krótkiej fryzury.

Tatuaż na głowie w Warszawie na Tarchominie zamiast włosów?

Oryginalnym i odważnym pomysłem jest wykonanie tatuażu na głowie w Warszawie na Tarchominie (a dokładnie w naszym studiu w niedalekim Legionowie), który pokrywa całą skórę głowy. Należy jednak pamiętać, że tego typu dziara z pewnością sprawi, że jej właściciel będzie znacząco wyróżniał się w tłumie. Wytatuowanie całej głowy pozwala osobom, które straciły włosy np. w wyniku choroby, na nowo uwierzyć w swoją atrakcyjność.