fbpx

Tatuaż na przedramieniu Legionowo

Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tatuowaniem? Zatem tatuaż na przedramieniu w Legionowie – wykonany w naszym studiu Ravtattoo – to świetny wybór. Jest to jeden z najczęściej wybieranych obszarów ciała na tatuaż. Dlaczego? Tatuowanie przedramienia, szczególnie jego zewnętrznej części, jest mniej bolesne, niż np. zrobienie tatuażu na plecach w Legionowie, na głowie czy też na żebrach. Jeśli zależy Ci na tym, aby tatuaż mógł być praktycznie zawsze widoczny, ale jednocześnie nie wzbudzał kontrowersji, to przedramię jest idealnym miejscem na fajną dziarkę. Ponadto tatuaż w tym miejscu jest mniej podatny na rozciąganie, niż np. tatuaż na klatce piersiowej, która może ulegać przemianom podczas wahań masy ciała czy rozbudowy mięśni.

Do naszego studia zapraszamy również na tatuaż na przedramieniu z Warszawy z Białołęki lub z Tarchomina – Ravtattoo znajduje się w bliskiej odległości od obu lokalizacji.

Jaki tatuaż damski na przedramię w Legionowie oraz w Warszawie na Białołęce i Tarchominie?

Wybór wzorów tatuażu damskiego na przedramię w Legionowie jest bardzo duży. Panie decydują się zazwyczaj na subtelne, kobiece motywy. Oczywiście nie jest to regułą i zdarza się, że damskie tatuaże obejmują całe przedramię, wyróżniają się bogatą kolorystyką i ekstrawagancją. Chętnie wybierane wzory damskie to przede wszystkim kwiat róży – symbol kobiecości, motyw motyla, mandala, cytaty czy też niezwykle precyzyjne ornamenty.

Trójwymiarowy tatuaż na przedramię męski w Legionowie oraz w Warszawie na Białołęce i Tarchominie

Panowie wybierają nieco mocniejsze wzory, w których mogą wyrazić swoje męstwo, silny charakter i wojowniczą naturę. Dużym powodzeniem cieszy się tatuaż na przedramię męski w Legionowie wykonany w technice trójwymiarowej. Jego wykonanie wymaga dużej precyzji i artystycznego podejścia tatuatora. Perfekcyjnie wykonane cieniowanie sprawia, że każdy nasz tatuaż realistyczny z Legionowa wygląda jak żywy. Wąż owijający się wokół ręki, oko, które wszystko widzi czy też głowa wilka – to tylko niektóre przykłady tatuaży na przedramieniu.