fbpx

Tatuaż rękaw Legionowo

Profesjonalnie wykonany tatuaż rękaw w Legionowie – w studiu Ravtattoo – to z pewnością świetny pomysł na oryginalną ozdobę ciała, a dokładnie ręki. Jak sama nazwa wskazuje tatuaż rękaw to malunek obejmujący całą rękę, od szyi, aż po nadgarstek. Wykonujemy również tatuaż na przedramieniu w Legionowie, czyli tzw. pół-rękaw.

Tatuaż rękaw to niewątpliwe jeden z najciekawszych typów tatuaży. Duża powierzchnia do tatuowania daje wiele możliwości i pomysłów na malunek. W tym przypadku ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Zaletą tatuażu rękawa jest możliwość jego ekspozycji oraz to, że w każdym momencie można go ukryć pod długim rękawem koszuli czy bluzki.

Tatuaż rękaw w Warszawie na Białołęce

Lokalizacja naszego studia sprzyja wszystkim tym, którzy poszukują zaufanego wykonawcy tatuażu rękawa w Warszawie na Białołęce. Tego typu tatuaż to malunek o sporych rozmiarach i często skomplikowanym wzorze. Decydując się na jego wykonanie, musisz mieć świadomość, że cała praca może zająć nawet 80 godzin, a więc kilka wielogodzinnych sesji. Nasze studio znajduje się w bliskiej odległości od Białołęki, zatem częste dojazdy do nas nie zajmą Ci dużo czasu.

Gdzie wykonać tatuaż rękaw w Warszawie na Tarchominie?

Do Ravtattoo zapraszamy oczywiście wszystkich chętnych, nie tylko z Białołęki, ale również tych, którym marzy się tatuaż rękaw w Warszawie na Tarchominie, Bródnie, Targówku czy też Żoliborzu. Jeśli nie od razu zdecydujesz się na wykonanie całego rękawa, tylko np. pół-rękawa, to w każdej chwili możesz rozbudować swój malunek. Często wykonujemy przedłużenia tatuażu na dłoń, a nawet palce. Ważne jest, aby tatuaż typu rękaw uzupełniać zawsze u tego samego tatuatora. Masz wtedy gwarancję, że zostanie zachowany ten sam styl malunku i będzie on tworzył tematycznie spójną całość.

Kolorowy czy tatuaż rękaw czarno-biały w Legionowie oraz w Warszawie na Białołęce i Tarchominie?

Przed rozpoczęciem pracy tatuatora musisz podjąć decyzję czy chciałbyś wykonać kolorowy czy tatuaż rękaw czarno-biały w Legionowie. Rękaw jest świetnym sposobem na wyrażenie w nim siebie. Zatem to czy dziara ma być kolorowa, czy czarno-biała zależy wyłącznie od Ciebie. Tatuaże rękawy kolorowe są bardziej wyraziste i odważne. Często wybierają je osoby o pogodnym, odważnym i nieco szalonym usposobieniu. Idealnie sprawdzi się w tym przypadku styl abstrakcyjny czy też realistyczny. Z kolei ci, którzy lubią surowe i nieco tajemnicze klimaty chętniej sięgają po czarno-białe projekty rękawów, takie jak np. tatuaż geometryczny w Legionowie lub tatuaż wykonany w stylu sketch.

Jaki tatuaż rękaw damski w Legionowie i w Warszawie na Białołęce oraz Tarchominie wybrać?

Tatuaż rękaw jest uwielbiany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Tatuażu rękaw damski w Legionowie nieco różni się od wzorów typowo męskich. Oczywiście każdy powinien wybrać taki wzór, jaki jemu się podoba. Tatuaż to ozdoba na całe życie, zatem bardzo ważne jest, aby czuć się z nim dobrze.
Panie chętnie sięgają po subtelne i kobiece projekty. Dużym powodzeniem cieszą się motywy roślinne. Nieustannie króluje róża, która uważana jest za symbol kobiecości, miłości i piękna. Tatuaż damski typu rękaw często przedstawia przyrodę i zwierzęta w obrazach symbolizujących harmonię, równowagę i ciepło rodzinnego gniazda. Kobiece rękawy to również czaszki i wijące się węże w otoczeniu kwiatów, które łagodzą malunek i jednocześnie sprawiają, że dziary te prezentują się bardzo zmysłowo.

Tatuaż rękaw męski w Legionowie i w Warszawie na Białołęce oraz Tarchominie

Skoro damskie dziary emanują kobiecością, to analogicznie męskie uwydatniają cechy charakteru przypisane panom. Jaki jest zatem tatuaż rękaw męski w Legionowie? Mocny, wyrazisty, podkreślający naturę jego właściciela. Podobnie jak w przypadku tatuażu na nodze męskiego w Legionowie popularne są motywy drapieżnych zwierząt (wilk, niedźwiedź, tygrys), motywy herosów i bogów mitologicznych, sceny przedstawiające walki smoków czy też motyw śmierci. W męski tatuaż typu rękaw idealnie wpisuje się styl abstrakcyjny, realistyczny czy też sketch.