fbpx

Tatuaż na stopie Legionowo

Stopa to idealne miejsce na dyskretny i delikatny tatuaż. Wykonamy tatuaż na stopie w Legionowie zarówno męski, jak i żeński. Musimy jednak uprzedzić, że tatuowanie tej części ciała jest bardziej bolesne niż np. robienie tatuażu na łydce w Legionowie. Malunek na stopie nie musi być samodzielnym tatuażem. Może być przedłużeniem już istniejącej dziary na nodze i tworzyć spójną całość.

Zmysłowy tatuaż na stopie damski w Legionowie

Pomimo bólu towarzyszącego podczas tatuowania tej części ciała, kobiety często decydują się na tatuaż na stopie damski w Legionowie. Malunek sam w sobie może stanowić świetną ozdobę kobiecej stopy. Tatuaż typu bransoletka wyeksponowany w letnim obuwiu prezentuje się bardzo zmysłowo i elegancko. Wzór takiego tatuażu można wybrać spośród gotowych projektów lub stworzyć samemu – w tym przypadku możliwości jest ogrom. Bransoletka może imitować łańcuszek z zawieszkami czy też żywą biżuterię z kwiatów. Motyw bransoletki wykorzystywany jest również w przypadku tatuażu na dłoni damskiego w Legionowie.

Popularnym motywem są także symetryczne mandale symbolizujące równowagę oraz harmonię. Ciekawy efekt można uzyskać poprzez wytatuowanie jednej połowy mandali na lewej stopie, a drugiej na prawej. Po złączeniu stóp ukazuje się mandala w całości.

Minimalistyczny tatuaż na stopie damski w Warszawie na Białołęce i Tarchominie

Zapraszamy również panie na tatuaż na stopie damski z Warszawy z Białołęki oraz Tarchomina. Nasze studio Ravtattoo znajduje się w niedalekiej odległości od tej części miasta.

Dużym zainteresowaniem cieszą się delikatne dziary wykonane z boku stopy i obejmujące kostkę. Zazwyczaj w tym miejscu wybierany jest tatuaż minimalistyczny w Legionowie. Są to cytaty, serca, drobne motywy roślinne, motyle, jaskółki, piórka, kontury gór czy też gwiazdki.

Tatuaż na stopie męski w Legionowie i w Warszawie na Białołęce oraz Tarchominie

Mężczyźni rzadziej niż kobiety decydują się na samodzielny tatuaż na stopie męski w Legionowie. Zazwyczaj malunek na stopie jest dopełnieniem tatuażu wykonanego już wcześniej na nodze lub powstającego równocześnie. Samodzielne tatuaże na stopie to zazwyczaj mocne i większe malunki. Popularne są motywy czaszek, a także łapy dzikich i drapieżnych zwierząt, np. wilka.

no images were found