fbpx

Tatuaż na plecach Legionowo

W naszym studiu wykonasz profesjonalny tatuaż na plecach w Legionowie. To popularny do tatuowania obszar ciała. Spora powierzchnia daje wiele możliwości. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z tatuażem, warto na początku zdecydować się na mniejszy malunek, który po pewnym czasie łatwo rozbudować o dodatkowe elementy. Jeśli Twoim marzeniem jest dziara zakrywająca całe plecy, musisz przygotować się na 2-4 kilkugodzinne sesje (w zależności od stopnia skomplikowania wybranego projektu).

Zmysłowy tatuaż na plecach damski w Legionowie oraz w Warszawie na Białołęce i Tarchominie

Plecy są często wybieranym przez kobiety miejscem na tatuaż. Taki malunek można łatwo ukryć pod bluzką i samej zdecydować komu i gdzie go pokazać. W Ravtattoo wykonamy tatuaż na plecach damski w Legionowie według gotowego lub indywidualnego projektu. Jakie motywy najczęściej wybierają nasze Klientki? Plecy są idealnym miejscem na symetryczne obrazy – zmysłowe skrzydła anioła, tajemnicze wzory geometryczne (np. mandala) czy też tatuaż abstrakcyjny w Legionowie świetnie wpisują się w ten trend. Dużym zainteresowaniem cieszą się również wzory roślinne, np. niezwykle kobiecy kwiat róży.

Mocny i dynamiczny tatuaż na plecach męski w Legionowie i w Warszawie na Białołęce oraz Tarchominie

Męskie tatuaże mają nieco odmienny charakter niż damskie. Często emanują mocą, są pokazem siły, pewności siebie, ale także lojalności i oddania. Wykonujemy tatuaż na plecach męski w Legionowie kolorowy oraz czarno-biały, w zależności od upodobań Klienta. Popularne są motywy walczących smoków, czaszek czy też drapieżnych, dzikich zwierząt.