fbpx

Tatuaż na dłoni Legionowo

Czy warto robić tatuaż na dłoni? Oczywiście! Tatuaż na dłoni w Legionowie może stanowić samodzielną dziarę lub stanowić świetne wykończenie tatuażu na przedramieniu czy też popularnego rękawa. Malunek na dłoni wykonują zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Decydując się na tatuaż w tym miejscu należy mieć na uwadze fakt, że będzie on zawsze widoczny, a ukryć go można chyba jedynie pod rękawiczką.
Wykonanie tatuażu na dłoni zazwyczaj wymaga jednej, kilkugodzinnej sesji – czas potrzebny na realizację malunku uzależniony jest od stopnia jego skomplikowania.

Tatuaż na dłoni damski w Legionowie oraz w Warszawie na Białołęce i Tarchominie

Czy tatuaż na dłoni damski w Legionowie jest bolesny? Kobieca dłoń jest dość delikatna, a skóra na niej bywa wyjątkowo cienka. Z tego powodu jest to miejsce dość wrażliwe i tatuowanie damskiej dłoni może być bolesne. Oczywiście ból jest sprawą dość indywidualną i u każdego próg wytrzymałości może być inny. Ważną sprawą jest zapewnienie sobie pomocy na czas rekonwalescencji. Podczas gojenia się tatuażu na dłoni nie należy używać detergentów do sprzątania, zmywać naczyń, przygotowywać posiłków itp. Z tego względu, częściej wybierany jest np. tatuaż na łydce damski w Legionowie.

Jeśli zdecydujesz się na tatuaż na dłoni damski w Warszawie na Białołęce czy też na Tarchominie (nasze studio znajduje się w niedalekiej odległości – w Legionowie), to kolejnym krokiem jest wybór wzoru. Chętnie pomożemy Ci w jego wyborze Malunek może obejmować dłoń oraz nadgarstek, a także dłoń oraz palce. Popularne są motywy hinduskie, roślinne, wzory geometryczne, a nawet malunki imitujące biżuterię – obrączkę, pierścionek czy też orientalną bransoletkę typu panja.

Jaki tatuaż na dłoni męski w Legionowie oraz w Warszawie na Białołęce i Tarchominie wybrać?

Tatuaż na dłoni męski w Legionowie, który wykonujemy w Ravtattoo, jest zazwyczaj nieco odmienny od tatuażu damskiego. Przybiera ciemniejszy i mroczniejszy wygląd. Malunek może ozdabiać całą dłoń lub tylko wybrany palec. Wśród panów królują symbole męstwa, śmierci i odwagi. W odróżnieniu od kobiet, rzadko kiedy wybierany jest przez mężczyzn tatuaż minimalistyczny w Legionowie na dłoni. Przeważnie są to większe malunki, takie jak czaszki, głowy dzikich zwierząt czy też postaci legendarnych.